İMOB'un gözdesi Cardin mobilya

İMOB’un gözdesi Cardin mobilya
AFRİKA ÜLKELERİNDEN DE YOĞUN İLGİCardin Mobilya Yön. Kur. Üyesi Oğuzhan TEKER; konu ile ilgili olarak yaptığı açıklamada "Afrika ülkelerinden standını ziyaret eden işadamlarından gelen taleplerde de yoğun bir çalışma içerisindeyiz....

AFRİKA ÜLKELERİNDEN DE YOĞUN İLGİ
Cardin Mobilya Yön. Kur. Üyesi Oğuzhan TEKER; konu ile ilgili olarak yaptığı açıklamada "Afrika ülkelerinden standını ziyaret eden işadamlarından gelen taleplerde de yoğun bir çalışma içerisindeyiz. Afrika'ya 2010 yılında büyük yatırımlar yapacağız. Afrikalı iş adamlarının ilgisi bizleri bu bölgeye kanalize etti" dedi IMOB'da Cardin Mobilya 2010 yılı tasarımlarıyla göz kamaştırdığını ifade eden Teker açıklamasını şöyle sürdürdü:
" Sektöre getirdiğimiz canlılık ve dinamiklik sayesinde artık Türk Mobilyası Avrupa'da da ön plana çıkmaya başladı. Bu yıl IMOB olarak diğer bölgelerden olduğu gibi Avrupa işadamlarını yoğun olarak ağırladık. Almanya, Avusturya girdiğimiz noktaları çoğalttık.5 noktada vardık,9 noktaya çıkarttık.
"CARDİN YENİ HEDEFİ "7 GÜNDE 1 MAĞAZA" AÇMAKTIR
Cardin Mobilya Yön. Kur. Üyesi Oğuzhan TEKER; Yaptıkları ARGE çalışmaları ile Reklam ve farklı tanıtımların kendilerini cesaretlendirdiğini kaydetti ve " Halkımızın yoğun talebi ufkumuzu genişletti. Cardin Mobilya2nın 2010 yılındaki hedefi otomatikman ortaya çıktı. Cardin Mobilya bundan böyle "7"Günde 1 Mağaza" parolası ile hareket edecektir."dedi.
Teker ; "Yurt içi çalışmalarımızla bayilik ağımızı Yurt içinde %13 büyüttük. Mevcut bayilerimizin yanı sıra; Bolu, İzmir, Bursa, Balıkesir ve Çanakkale'yi ekledik. Yüksek çalışma tempomuzun karşılığını alıyoruz. Bu da çalışanlarımıza ve markamıza heyecan katıyor. Yaptığımız Arge çalışmaları, reklam ve farklı tanıtımlar bizleri cesaretlendiriyor." Şeklinde konuştu.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.