İnternetten fuar gezisi

İnternetten fuar gezisi

Eskişehir Ticaret Odası, E-Oda projesi kapsamında bir yeniliğe daha imza attı. ETO tarafından eğitim faaliyetlerinin ardından artık yurt içi fuar ziyaretleri de internet üzerinden organize edilmeye başlandı. ETO üyeleri ve üye...


Eskişehir Ticaret Odası, E-Oda projesi kapsamında bir yeniliğe daha imza attı. ETO tarafından eğitim faaliyetlerinin ardından artık yurt içi fuar ziyaretleri de internet üzerinden organize edilmeye başlandı.

ETO üyeleri ve üye iş yerinde çalışanlar artık fuar ziyaretleri için "www.etonet.org.tr adresinden fuarlar sekmesinden başvuru yapabilecek. Başvuru formunda istenilen bilgileri dolduran ETO üyeleri veya üye işyerinde çalışanlar kısa mesaj ile bilgilendirilecek. Başvuru yapan üyelerin ve üye işyerinde çalışanlarının cep telefonlarına fuar ziyaretinin gerçekleşeceği tarihten iki gün önce, aracın hareket yeri ve saati kısa mesaj ile bildirilecek. Ayrıca sitede yayınlanan 2017 ve 2018 yılı fuar takvimi indirilerek, yeni düzenlenecek olan fuarlar hakkında bilgi de edinilebilecek. ETO üyeleri ve üye işyerlerinde çalışanlar bu sayede düzenlenecek olan tüm fuarları inceleyebilecek ve başvuruda bulunabilecek.
 7 GüN 24 SAAT FUAR ZİYARETİ ORGANİZASYONU
E-Oda kapsamında internet üzerinden yapılan fuar organizasyonları hakkında konuşan Eskişehir Ticaret Odası Başkanı Metin Güler, üyelerin işlerini kolaylaştıran, zaman kazandıran ve çağa ayak uyduran hizmet anlayışıyla hareket ettiklerini dile getirdi. ETO’nun zamanı yakalayan bir vizyonla üyelerine hizmet verdiğini hatırlatan Güler, “Geçtiğimiz yıl yaklaşık 1000 üyemizin ve çalışanının yurt içindeki sektörel fuarlara ücretsiz olarak katılımını sağlamıştık. Bu uygulama ile daha çok üyeye ulaşmayı ve organizasyon sayımızı artırmayı planlıyoruz” diye konuştu.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.