Kahveler umutlu
Eskişehir Kahveciler Odası Başkanı Zeki Çoban, kahveci esnafının Ramazan ayında beklediği ilgiyi bulamadığını söyledi. Çoban, '' Bayramdan umutluyuz, işlerimiz biraz olsun açılacaktır" ded
Eskişehir Kahveciler Odası Başkanı Zeki Çoban, kahveci esnafının Ramazan ayında beklediği ilgiyi bulamadığını söyledi. Çoban, '' Bayramdan umutluyuz, işlerimiz biraz olsun açılacaktır" dedi.
Çoban, " Ramazan ayının yaz mevsimine gelmesinden dolayı kahveci esnafı iş yapamadı. Ancak bayramda esnafımızın işleri açılacaktır. Bayramların bereketinin işlerimize de yansıyacağını düşünüyorum. Bu vesileyle de tüm Eskişehirlinin Ramazan Bayramı'nı kutluyor, şeker tadında bayramlar geçirmesini diliyorum" diye konuştu.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.