KARDER kan bağışını sürdürüyor
Yayınlanma:
KARDER (Karakamış Köyü Eğitim Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği) Kan vermeye devam ediyor. Yine bir grup dernek üyesi geçtiğimiz pazartesi akşamı devlet hastanesine kan bağışında bulundu. Dernek Başkanı Bülent...
KARDER (Karakamış Köyü Eğitim Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği) Kan vermeye devam ediyor.
Yine bir grup dernek üyesi geçtiğimiz pazartesi akşamı devlet hastanesine kan bağışında bulundu. Dernek Başkanı Bülent Canarslan "üyelerimizi kan bağışında bulunmaları için teşvik ediyoruz. Bu tür bağışlarımızı aralıksız sürdüreceğiz" dedi.
Güncel
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.