KENT MERKEZİ TEMİZLİĞİN SULTANLARINA EMANET
Odunpazarı Belediyesi Temizlik İşleri Bünyesinde çalışmalarını sürdüren kadın temizlik işçileri gerçekleştirdikleri başarılı çalışmalarla dikkatleri üzerine çekiyor.
Kentin kalbi olan Hamamyolu, İkieylül, Asarcıklı, Adalar, İstiklal ve Dershaneler bölgelerinde temizlik çalışmaları gerçekleştiren temizliğin sultanları, her gün binlerce vatandaşın ziyaret ettiği bölgeleri pırıl pırıl yapıyor.
Sabahın erken saatlerinden itibaren başladıkları temizlik çalışmalarıyla kent halkına temiz ve sağlıklı bir çevre sunan temizliğin sultanları, vatandaşlardan da tam not alıyor.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.