Kent ve kültür söyleşileri
Yayınlanma:
Tepebaşı Belediyesinin "Kent ve Kültür" söyleşileri, mimar- yazar Oktay Ekincinin yönetiminde yeniden başlıyor. Söyleşilerin ilk konuğu müzisyen- mimarNejat Yavaşoğulları. 6 Ekim Cumartesi günü saat 16.00da Zübeyde...
Tepebaşı Belediyesi'nin "Kent ve Kültür" söyleşileri, mimar- yazar Oktay Ekinci'nin yönetiminde yeniden başlıyor. Söyleşilerin ilk konuğu müzisyen- mimarNejat Yavaşoğulları. 6 Ekim Cumartesi günü saat 16.00'da Zübeyde Hanım Kültür Merkezi'nde gerçekleşecek "Kent ve Müzik" söyleşisinde Yavaşoğulları, mimarlık ve müzik arasındaki ilişkiden, mimarlığının ve müziğinin birbirini nasıl etkilediğinden de söz edecek. Nejat Yavaşoğulları, katılımcılara bir de dinleti sunacak.
Güncel
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.