Keşan Oda Başkanı ETO'ya konuk oldu
Eskişehir Ticaret Odası'nı ziyaret eden Keşan TSO Başkanı Helvacıoğlu, ETO'nun kurumsal kimliğinin çok güçlü olduğuna dikkat çekerek, çalışmaları ve projeleriyle örnek teşkil ettiğini söyledi. Keşan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, Eskişehir Ticaret Odası Başkanı Harun Karacan'ı ziyaret etti. Ziyaret dün Başkan Karacan'ın makamında gerçekleşti. Helvacıoğlu'nu Eskişehir Ticaret Odası'nda ağırlamaktan memnuniyet duyduğunu ifade eden Başkan Karacan, odanın çalışmaları ve projeleri hakkında bilgi vererek, birimlerini gezdirdi. Keşan TSO Başkanı Helvacıoğlu, Eskişehir Ticaret Odası'nın kurumsal kimliğinin çok güçlü olduğuna dikkat çekerek, proje ve çalışmalarıyla örnek teşkil ettiğini söyledi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.