KİGEMDER'e teşekkür belgesi
Okul Hayatında Koçluk Sistemi kapsamında Ziya Gökalp İlköğretim Okulu'na ücretsiz seminerler veren KİGEMDER ve Halk Eğitim Merkezi'ne okul yönetimi tarafından teşekkür belgeleri sunuldu. Ziya Gökalp İlköğretim Okulu, öğrencilerine ücretsiz olarak Okul Hayatında Koçluk Sistemi seminerleri veren Kişisel Gelişim ve Girişim Derneği (KİGEMDER) ile Halk Eğitim Merkezi'ne teşekkür belgeleri verdi. Milli Eğitim İl Müdürlüğü ve Eskişehir Valiliği'nin oluru ile KİGEMDER ve Halk Eğitim Merkezi tarafından birlikte yürütülen bir proje kapsamında, KİGEMDER ile kardeş okul olan Ziya Gökalp İlköğretim Okulu öğrencilerine Okul Hayatında Koçluk Sistemi seminerleri ücretsiz olarak verildi. Öğrencilerin büyük ilgi gösterdiği ve sonuçlarından büyük memnuniyet duyduğu seminerler sonrasında, okul yönetimi KİGEMDER ve Halk Eğitim Merkezi'ne teşekkür belgesi sundu. Öğrenciler seminerlerden çok şey öğrendi
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.