Kızılay'a ziyaretler sürüyor
Yayınlanma:
Polis okulu Eski Müdürü Sayın Nedim UÇAR Kızılay Eskişehir Şube Başkanı Sayın Fahrettin PEKSAYGILI yı makamında ziyaret ettiler. Eski yıllara dayanan bir dostluğa sahip olan UÇAR ve PEKSAYGILI uzun süre sohbet ettiler. PEKSAYGILI...
Polis okulu Eski Müdürü Sayın Nedim UÇAR Kızılay Eskişehir Şube Başkanı Sayın Fahrettin PEKSAYGILI' yı makamında ziyaret ettiler. Eski yıllara dayanan bir dostluğa sahip olan UÇAR ve PEKSAYGILI uzun süre sohbet ettiler. PEKSAYGILI' nın Kızılay Başkanlığına seçilmesini büyük bir memnuniyetle karşılayan UÇAR , Sayın Fahrettin PEKSAYGILI' ya yeni görevinde başarılar dilediler.
Güncel
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.