Kızılay'dan Sivil Savunma'ya ziyaret
Yayınlanma:
Kızılay Eskişehir Şubesi Başkanı Fahrettin Peksaygılı ve Yönetim Kurulu üyeleri İl Sivil Savunma Müdürü Hüseyin ÇİLi makamlarında ziyaret ederek Kızılay Eskişehir Şubesine katkılarından dolayı plaket ve Teşekkür...
Kızılay Eskişehir Şubesi Başkanı Fahrettin Peksaygılı ve Yönetim Kurulu üyeleri İl Sivil Savunma Müdürü Hüseyin ÇİL'i makamlarında ziyaret ederek Kızılay Eskişehir Şubesine katkılarından dolayı plaket ve Teşekkür belgelerini sundular.
Çil, Sivil Savunma Müdürlüğü olarak her zaman Kızılay'ın yanında olduklarını ve her türlü yardım ve desteğin Müdürlüklerince vereceklerini söylediler. Yeni Yönetime yeni görevlerinde bir kere daha başarılar dileyerek ziyaretleri için teşekkür ettiler.
Güncel
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.