“Kızılinler bürokrasiye kurban gitti”

"Kızılinler bürokrasiye kurban gitti"

Billor yaptığı açıklamada özellikle Kızılinler projesinin bürokrasiye takıldığını belirterek "Maalesef yıllardır yılan hikâyesine dönen Kızılinler Termal projesi bürokrasiye takılmış, bir türlü başlanılmamıştır....

Billor yaptığı açıklamada özellikle Kızılinler projesinin bürokrasiye takıldığını belirterek "Maalesef yıllardır yılan hikâyesine dönen Kızılinler Termal projesi bürokrasiye takılmış, bir türlü başlanılmamıştır. Yunus Emre Kültür Sanat Haftası Kutlamaları, Nasreddin Hoca Anma Etkinlikleri, Seyyit Battal Gazi Anma Etkinlikleri bazı yıllar güzel etkinlikler yapılsa da yapılan etkinliklerin çoğu ulusal düzeyden uzak yerel boyutta etkinlikler olmuştur!" dedi.
Billor sözlerinin devamında ise Frigya Vadisi'nin yeterli tanıtım olmamasından dolayı ziyaret edilmediğini de belirterek; "Valilik, Belediyeler, Üniversiteler veya Kent Konseyi tarafından Yazılıkaya'nın tanıtımı için her yıl belli tarihte Mayıs ayının hava şartları nedeniyle en uygun zaman olacağını düşünerek Midas etkinlikleri adında bir etkinlik yapılarak Frigya Vadisinin turizme açılması sağlanmalıdır. Diğer yandan Kongre Turizmi için de olumlu gelişmelerden bahsetmek isterim, az sayıda da olsa Kongre Turizmi özellikle bademlikteki tesisin açılması ile birlikte artmaya başlamıştır." Diye konuştu.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.