Koçdemir karavana yedi
Vali Koçdemir, Zafer Bayramı dolayısıyla ziyaret ettiği Tepebaşı Jandarma Komutanlığı'nda er ve erbaşlar ile birlikte karavanadan öğle yemeği yedi. Yemeğe Koçdemir ile birlikte Tepebaşı Kaymakamı Dr. Necdet Türker, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Feyzullah Günal ve Tepebaşı Jandarma Bölük Komutanı Binbaşı Muammer Ergaş da katıldı.
Yemeğin ardından askerler ile bir süre sohbet eden Koçdemir ziyaret defterini de imzalamayı ihmal etmedi. Ziyaret defterine günün anlam ve önemine dair düşüncelerini de yazan Koçdemir, Jandarma Teşkilatının Eskişehir'in emniyet ve huzurunun tesisindeki payını belirterek tüm jandarma mensuplarına bu hassas görevlerinde başarılarının devamını diledi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.