"Kolluk güçlerinin emrinde çalışabiliriz"

“Kolluk güçlerinin emrinde çalışabiliriz”
Türk Sağlık Sen Özel Güvenlik Teşkilatı Mensupları Derneğine bir ziyarette buldu.Türk Sağlık Sen Şube Başkanı Hüseyin Kararman ziyaret sırasında, “Hastanelerimiz acil servislerinde birlikte görev yaptığımız özel güvenlik...

Türk Sağlık Sen özel Güvenlik Teşkilatı Mensupları Derneğine bir ziyarette buldu.


Türk Sağlık Sen Şube Başkanı Hüseyin Kararman ziyaret sırasında, “Hastanelerimiz acil servislerinde birlikte görev yaptığımız özel güvenlik görevlisi arkadaşlarımızın içinde bulundukları durumu ve sıkıntılarını biliyoruz. Türk Sağlık Sen olarak bizlerde özel güvenlik görevlilerinin kendi sağlıklarını düşünerek özel güvenlik çalışanlarına kendilerini savunmaları için elektrikli şok cihazları veya biber gazı verilmesini öneriyoruz. Tabii ki bizler özel güvenlik mevzuatını bilmemekle birlikte böyle bir önerimiz vardır.” dedi.


özel Güvenlik Teşkilatı Mensupları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Kıvılcım da “özel güvenlik görevlilerinin can güvenliğinin sağlanması, olabilecek bir takım nahoş olayların önüne geçebilmek adına bu süreçte özel güvenlik görevlilerinin genel kolluğun emrinde görev yapmasının sağlanması önemlidir.”dedi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.