Küçük Ece eceline yenildi
Yayınlanma:
Evlerinde saklambaç oynadığı bir sırada pencerenin sineklik bölümünden beton zemine çakılan üç yaşındaki Ece Yıldırım, ecele yenik düştü.Geçtiğimiz Cuma günü Akarbaşı Mahallesi Akyıl Sokakta bulunan Demir apartmanını...
Evlerinde saklambaç oynadığı bir sırada pencerenin sineklik bölümünden beton zemine çakılan üç yaşındaki Ece Yıldırım, ecele yenik düştü.
Geçtiğimiz Cuma günü Akarbaşı Mahallesi Akyıl Sokakta bulunan Demir apartmanını 6ncı katından yere çakılen küçük Ece ağır yaralı olarak Tıp Fakültesi Hastanesine kaldırılmıştı. Hastanenin yoğun bakım servisinde dört gün boyunca cihaza bağlı kalan küçük Ece yaşam mücadelesini kaybetti. Ece'nin cenazesi hastane morgundan alındıktan sonra Merkeze bağlı Sultandere Köy mezarlığına defnedildi.
Güncel
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.