Kura ile "Hobievi" sahibi oldular
Yayınlanma:
Odunpazarı Belediyesi tarafından Gündoğdu Mahallesi Alpu yolu üzerine kurulan Hobievleri için dün kura çekilişi yapıldı. Belediye Başkan vekili Nevzat Öner gözetiminde yapılan kura çekimine 180 emekli katıldı. Toplam 8 bin...
Odunpazarı Belediyesi tarafından Gündoğdu Mahallesi Alpu yolu üzerine kurulan Hobievleri için dün kura çekilişi yapıldı. Belediye Başkan vekili Nevzat Öner gözetiminde yapılan kura çekimine 180 emekli katıldı. Toplam 8 bin m2'lik bir alana 60 m2 lik parsellerle kurulan 85 adet hobi evi kura çekimi ile sahiplerini buldu. 180 emekli şahsın müracaat ettiği hobi evleri önümüzdeki günlerde hak sahiplerine teslim edilecek.
Güncel
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.