"Lütfen evde kalın, çıkmayın"

“Lütfen evde kalın, çıkmayın”
  Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi Koronavirüs pandemisine dikkat çekmek amacıyla görsel bir farkındalık mesajı yayımladı. ESOGÜ Rektörü Prof. Dr. Kemal Şenocak, Rektör Yardımcıları...

 


 


Eskişehir Osmangazi üniversitesi (ESOGü) Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi Koronavirüs pandemisine dikkat çekmek amacıyla görsel bir farkındalık mesajı yayımladı.


 


ESOGü Rektörü Prof. Dr. Kemal Şenocak, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Ali Arslantaş, Prof. Dr. Kamil çolak ve Prof. Dr. Rifat Edizkan ellerinde tuttukları dövizlerle “Lütfen Evde Kalın, çıkmayın” mesajı verdi.   


Rektörlük tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: “ESOGü Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanemizde, tüm dünyayı saran Koronavirüs viral enfeksiyonunun hastanemize kabulünün kaçınılmaz olduğunun farkında olunarak, tüm önlemler alınmıştır ve gelişmelere göre alınmaya da devam etmektedir. Bu amaçla son 15 gündür, Tıp Fakültemiz Pandemi Komisyonu ve Covid-19 üniversite Koordinasyon Komisyonu hemen hemen her gün toplantılar yapmaktadır. Bu kurullar, gerek üniversite ve gerek hastane için gerekli tüm önlemleri almıştır. Bu kapsamda hastalarımızın takip ve tedavilerinin aksamadan yapılması için gerekli düzenlemeler yapılmıştır. Tüm halkımız ve tüm hastane çalışanlarımız için sürecin en güvenli şekilde yürütülmesi amacıyla en üst düzeyde önlemler alınmıştır. ülkemiz, şehrimiz ve hastanemiz için sağlıklı günler diliyoruz.”

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.