Milli Eğitimden dolandırıcı uyarısı

Milli Eğitimden dolandırıcı uyarısı
Milli Eğitim Müdürü Ertuğrul Dindar imzası ile yapılan yazılı açıklamada 40-50 yaşlarında bir şahsın “ Size Ustalık belgesi vereceğim” diyerek vatandaşlardan farklı miktarlarda para aldığının belirlendiği belirtilerek...

Milli Eğitim Müdürü Ertuğrul Dindar imzası ile yapılan yazılı açıklamada 40-50 yaşlarında bir şahsın " Size Ustalık belgesi vereceğim" diyerek vatandaşlardan farklı miktarlarda para aldığının belirlendiği belirtilerek vatandaşların dikkatli olmaları istendi.
Açıklamada, kimliği meçhul bir şahsın Kravatlı ve takım elbiseli olarak işyerlerine geldiği, kendisini Baksan Mesleki Eğitim Merkezi'nde görevli olarak tanıttığı kaydedildi ve şöyle denildi:" Bu şahsın esnaflardan farklı miktarlarda para aldığı, esnafı dolandırdığı şikayet ve duyumlarını almaktayız. İlimizde kurumumuz adına böyle bir şahıs çalışmamaktadır"
Milli Eğitim'den açıklama:
"Ustalık belgesi vereceğim diye vatandaşı kandırıyorlar"
Milli Eğitim Müdürü Ertuğrul Dindar imzası ile yapılan yazılı açıklamada 40-50 yaşlarında bir şahsın " Size Ustalık belgesi vereceğim" diyerek vatandaşlardan farklı miktarlarda para aldığının belirlendiği belirtilerek vatandaşların dikkatli olmaları istendi.Açıklamada, kimliği meçhul bir şahsın Kravatlı ve takım elbiseli olarak işyerlerine geldiği, kendisini Baksan Mesleki Eğitim Merkezi'nde görevli olarak tanıttığı kaydedildi ve şöyle denildi:" Bu şahsın esnaflardan farklı miktarlarda para aldığı, esnafı dolandırdığı şikayet ve duyumlarını almaktayız. İlimizde kurumumuz adına böyle bir şahıs çalışmamaktadır"

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.