Minikler Tiyatrolar Gününü velileriyle birlikte kutladı
Yayınlanma:
Av. Mail Büyükerman Anaokulu A Sınıfı 5 yaş grubu öğrencileri Tiyatrolar Gününü velileriyle beraber kutladılar. Öğretmenleri Çiğdem Taşkın rehberliğinde hazırlanan minik öğrenciler yaptıkları gösterilerde ilgi odağı...
Av. Mail Büyükerman Anaokulu A Sınıfı 5 yaş grubu öğrencileri Tiyatrolar Gününü velileriyle beraber kutladılar. Öğretmenleri Çiğdem Taşkın rehberliğinde hazırlanan minik öğrenciler yaptıkları gösterilerde ilgi odağı oldular. Masal kahramanlarını kostümleri ve yerleşmiş olan kimlikleriyle gösteriye sunan öğrenciler , tiyatronun önemini bir kez daha benimsemiş oldular. Okul öğrencileri aynı zamanda Tiyatrolar Haftası nedeniyle "İlaçlar Mikroplara Karşı "oyununu izlemeye gittiler.
Güncel
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.