Mobilyacılar fuar alanı istiyor

Mobilyacılar fuar alanı istiyor
Eskişehir Mobilyaclar ve Marangozlar Odas’nn dün gerçekleştirilen genel kurulunda talep ve skntlar da dile getirildi.Eskişehir Esnaf Kefalet kooperatifi düğün salonunda yaplan kongreye oda üyeleri hayli ilgi gösterdi.Sayg...

Eskişehir Mobilyaclar ve Marangozlar Odas'nn dün gerçekleştirilen genel kurulunda talep ve skntlar da dile getirildi.
Eskişehir Esnaf Kefalet kooperatifi düğün salonunda yaplan kongreye oda üyeleri hayli ilgi gösterdi.
Sayg duruşu ve divan seçimi ile başlayan kongrede daha sonra kürsüye gelen ve konuşmasn yapan oda başkan Recep Yldz, oda üyelerinin sorunlarndan söz etti.
Hükümetten isteklerini sralayan Yldz; "çktğ söylenen sicil affndan halen faydalanamadk. Bunu bir an önce istiyoruz. Kooperatif kredilerinin düşürülmesini istiyoruz. Bu mücadeleyi veren kooperatif başkanmz Suat Er'e teşekkür ediyoruz. Ayrca uygulamaya alnan KDV'nin yüzde 8 olarak uygulanmasna devam edilmeli. Cansuyu ad altnda verilen kredilerin limitleri artrlmal ve vadeleri de 2 yla kadar çkarlmal" dedi.
Vali, belediye başkanlar ve milletvekillerine de seslenen oda başkan Yldz; "Mobilyaclar olarak çeşitli yerlere fuarlara gidiyoruz. Bu bizler için hayli faydal oluyor. Bizde kentimizde fuar organizasyonlar yapmak istiyoruz. Bunun için kent yöneticilerimizden fuar alan istiyoruz" diye konuştu.
Daha sonra gerçekleştirilen seçimlerde ise iki aday yarşt. Mevcut başkan Recep Yldz ile Rüştü Dalgç'n yarştğ kongrede 148 Oy alan Recep Yıldız yeniden Oda başkan oldu. Diğer aday Dalgıç ise 59 oyda kaldı.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.