Odalarda seçim heyecanı

Odalarda seçim heyecanı
Esnaf Odaları Birliği’ne bağlı Odalarda seçim heyecanı başladı.Birliğe bağlı yaklaşık 40 meslek odası genel kurullarının tarihlerini belirlemeye başlarken, adaylarda seçim öncesi yoğun bir örgütlenme çalışmasına girdi.Her...

Esnaf Odaları Birliği'ne bağlı Odalarda seçim heyecanı başladı.
Birliğe bağlı yaklaşık 40 meslek odası genel kurullarının tarihlerini belirlemeye başlarken, adaylarda seçim öncesi yoğun bir örgütlenme çalışmasına girdi.
Her üç yılda bir yapılan Oda Kongreleri Ocak ve Şubat aylarında tamamlanmış olacak. Kongeler öncesi Odaların mevcut başkanları yeniden adaylıklarını açıklarken birçok Oda da kongreye rakip başkan adaylarıyla girecek. Konu ile ilgili edinilen bilgilere göre tarihleri kesinlik kazanan Odalar şunlar: Berberler ve Kuaförler Odası 11 Ocak 2010, Kahveciler Odası 8 Ocak 2010 Pazarcılar Odası 17 Ocak 2010,Seyyar Tuhafiyeciler ve işportacılar Odası 17 Ocak 2010, Şoförler Odası 9 Ocak 2010, Bakkal ve Bayiiler Odası 10 Ocak 2010, Servis Araçları Odası 9 Ocak 2010 tarihlerinde genel kurullarını yapmış olacaklar.
Yapılacak genel kurullardaki seçimlere Kahveciler Odası Başkanı Zeki Çoban'ın Servis Araçları Odası Başkanı Taşkın Tırpa'ın, Şoförler Odası Başkanı Suat Er'in, Bakkal ve Bayiler Odası Başkanı Canip İlhan Erol'un, Berber ve Kuaförler Odasıbaşkanı Beytullah Solak'ın, Seyyar Tuhafiyeciler ve İşportacılar Odası Başkanı Muzafffer Çelik'in, Lokantacılar Odası Başkanı Abdullah Karakuş'un, Pazarcılar Odası Başkanı Naci Şahin'in yeniden aday olarak katılacakları öğrenildi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.