Odunpazarı'nda 1500 kişilik sokak iftarı
Odunpazarı Belediyesi tarafından Orhangazi Mahallesinde düzenlenen sokak iftarında 1500 kişi birlikte oruç açtı.
Ak Parti Eskişehir Milletvekilleri Salih Koca, Ülker Can, Odunpazarı Belediye Başkanı Burhan Sakallı, Ak Parti İl Başkanı Süleyman Reyhan ve Odunpazarı İlçe Başkanı Ercan Kelleci'nin de katıldığı iftar programı vatandaşlardan büyük ilgi gördü. Büyük ilgi gören iftar programında vatandaşlarla yakında ilgilenen Koca, Can ve Sakallı vatandaşların ramazanını kutlayarak, dilek ve isteklerini dinledi. Düzenlenen programda yaptıkları konuşmada sokak iftarlarının önemine değinen Ak Parti Eskişehir Milletvekilleri Salih Koca ve Ülker Can; hemşerileri ile aynı sofrada buluşmaktan ve ramazan ayının bolluğunu, bereketini, kardeşliğini, paylaşımını birlikte yaşamaktan duydukları memnuniyeti dile getirdi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.