Odunpazarı'ndan günde 5 bin kişiye birden iftar
Ramazan aynın ilk orucunu Odunpazarı Belediyesi İftar Sofrası'nda açmak isteyen vatandaşlar erken saatlerden itibaren Atatürk Lisesi bahçesi çevresinde uzun kuyruklar oluşturdu.
Günde 5 bin kişiye 5 ayrı noktada iftar yemeği dağıtacak olan Odunpazarı Belediyesi,yardımseverlerden gelecek gıda ve maddi yardımları da iftar sofralarında yemek dağıtımı olarak vatandaşlarla buluşturacak.
Atatürk Lisesi bahçesinde kurulan iftar sofrasının haricinde, Büyükdere Mahallesi Dumlupınar Öğrenci Yurdu karşısı, Emek-71 Evler Kapalı Pazar Yeri, Ihlamurkent Sosyal Tesisi ve Emek Sosyal Hizmetler Binası'nda olmak üzere 5 farklı yerde günde 4 kap sıcak yemek ikramı yapılacak.
Atatürk Lisesi bahçesinde verilen ilk iftar yemeğine, Odunpazarı Belediye Başkanı Burhan Sakallı adına Başkan Yardımcısı İlhami Atik ve Basın, Yayın Halkla İlişkiler Müdürü İsa Akgül ev sahipliği yaptı.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.