ÖĞRENCİLERDEN BÜYÜKERŞEN'E ZİYARET
İlköğretim Haftası nedeniyle Yunus Emre İlkokulu'ndan bir grup öğrenci, öğretmenleri eşliğinde Büyükşehir Belediyesi'ni ziyaret etti.
Yunus Emre İlkokulu Müdürü İbrahim Bal, Öğretmen Filiz Haleplioğlu ve bir grup öğrenci Büyükşehir Belediyesi'ni ziyaret etti. 20112012 eğitim yılının başlaması ve İlköğretim Haftası nedeniyle gerçekleştirilen ziyarette konukları, Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen adına Başkan Vekili Nuray Akçasoy ağırladı.
Ziyaret nedeniyle açıklama yapan Akçasoy Türkiye'nin geleceği olan öğrencilerimizin ziyaretinden duyduğu mutluluğu dile getirerek yeni eğitim öğretim döneminde tüm öğrenci ve öğretmenlere başarılar diledi.
Akçasoy ziyaretine gelen öğrencilere Turgut Özakman'ın Dersimiz Atatürk kitabıyla birer kalem armağan etti.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.