Ömer Şen MHP'den aday adayı
Yayınlanma:
Ömer Şen MHPden aday adayı olduğunu açıkladı. Ömer Şen adaylığı ile ilgili olarak yaptığı açıklamada, Eskişehirdeki tüm milliyetçi hareket mensuplarının her dönem temsilcisi oldum. Bayrağı asla kirletmedim. Onurum...
Ömer Şen MHP'den aday adayı olduğunu açıkladı. Ömer Şen adaylığı ile ilgili olarak yaptığı açıklamada, " Eskişehir'deki tüm milliyetçi hareket mensuplarının her dönem temsilcisi oldum. Bayrağı asla kirletmedim. Onurum ve haysiyetimle bugünlere geldim" dedi.
Ömer Şen, " En büyük özelliğim yer, zaman, mekan ayırt etmeksizin işyerim dahil 38 yıldır hep davamızı anlatmak olmuştur. Arkadaşlarımızın ümitsizliğe kapıldığı dönemlerde onları hep harekete geçirmek için çaba sarf ettim." Şeklinde konuştu.
Güncel
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.