"Onurlanmış insanları selamlıyoruz!"

“Onurlanmış insanları selamlıyoruz!”
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Eğitim Fakültesi Bilim ve Düşünce Kulübü’nün Şehit ve Gaziler Haftası dolayısıyla Şehit ve Gazi Aileleri Derneği’nin desteğiyle düzenlediği etkinlik, Fen Edebiyat Fakültesi Konferans Salonu’nda...


Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Eğitim Fakültesi Bilim ve Düşünce Kulübü'nün Şehit ve Gaziler Haftası dolayısıyla Şehit ve Gazi Aileleri Derneği'nin desteğiyle düzenlediği etkinlik, Fen Edebiyat Fakültesi Konferans Salonu'nda gerçekleşti.
Açılış konuşmalarının ardından Şehit ve Gaziler Haftası etkinliği, ESOGÜ Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Araştırma ve Uygulama Merkezi (ATAM) Müdürü Yrd. Doç. Dr. Cezmi Karasu'nun yönetimindeki "Nurlanmış ve Onurlanmış İnsanların Emanetleri" konulu panel ile sona erdi. Panel öncesinde kısa bir konuşma yapan Yrd. Doç. Dr. Cezmi Karasu, "Kültürümüzde şehitlerimizi nurlanmış, gazilerimizi ise onurlanmış insanlar olarak selamlıyoruz. Ben Bilim ve Düşünce Kulübü danışman hocamıza ve kulüp yöneticilerine böyle bir program düzenledikleri için teşekkür ediyorum" dedi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.