Pancar Koop'ta genel kurul bugün
Sınırlı Sorumlu Pancar Ekicileri Kooperatifi 56ncı Olağan Genel Kurulu'nu bugün gerçekleştirecek. Eskişehir'in çok üyesi bulunan örgütlerin başında gelen Pancar Kooperatifinde olağan genel kurul günü. Şeker Stadyumu'nda yapılacak olan genel kurulda binlerce üye sandık başına gidecek. Kooperatifin yıllardır başkanlığını üstelenen Halil Ünal'a bu seçimlerde de rakip çıkmadı. Tarım ile çiftçi kesiminin sorunlarının da masaya yatırılması beklenen genel kurul Şeker Stadyumunda yapılacak. Büyük katılımın olması beklenen Pancar Kooperatifi seçimleri saat 10.00'da başlayacak.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.