Porsuk Evleri değişimi yaşıyor
Yayınlanma:
Tepebaşı Belediyesi Fen İşleri Ekipleri çalışmalarına devam ediyor. Tepebaşında çağdaş mahalleler yaratan ekipler Çamlıca Porsuk Evlerinde çalışmalarını sürdürüyor. Çamlıca Mahallesi Porsuk Evlerinde bir süredir...
Tepebaşı Belediyesi Fen İşleri Ekipleri çalışmalarına devam ediyor. Tepebaşı'nda çağdaş mahalleler yaratan ekipler Çamlıca Porsuk Evleri'nde çalışmalarını sürdürüyor.
Çamlıca Mahallesi Porsuk Evleri'nde bir süredir devam eden çalışmalarda Tepebaşı Belediyesi Fen İşleri Ekipleri yol yapım, desenli kaldırım çalışmalarının ardından asfalt çalışmalarına başladı.
Güncel
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.