Salih Zekililer fidan dikti
Yayınlanma:
Salih Zeki Anadolu Lisesinde öğrenci ve öğretmenlerin katılımı ile Ağaç dikme bayramı yapıldı. Okul müdürü Battal Uyar:"Okulumuzun 30 Dekar bahçesi mevcuttur. Bahçemize yedi yıldır, yaklaşık bin civarında çeşitli türlerde...
Salih Zeki Anadolu Lisesinde öğrenci ve öğretmenlerin katılımı ile Ağaç dikme bayramı yapıldı.
Okul müdürü Battal Uyar:"Okulumuzun 30 Dekar bahçesi mevcuttur. Bahçemize yedi yıldır, yaklaşık bin civarında çeşitli türlerde fidan diktik. Bu yıl da diktiğimiz fidanlarla okulumuzun bahçesini Botanik bahçesine dönüştürme çalışmalarımız devam etmektedir. Fidan temininde bize yardımcı olan Tema vakfına ve orman fidanlığı yetkililerine teşekkür ederiz" dedi.
Güncel
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.