Sarıoğlu'na "Altın işletme" teşekkürü

Sarıoğlu’na “Altın işletme” teşekkürü
Türkiye Lokantacılar, Kebapçılar, Pastacılar Ve Tatlıcılar Federasyonu Başkanı Kemal Kadakal, Eskişehir Esnaf Odaları Birliği Başkanı Ekrem Birsen, Eskişehir Lokantacılar Odası Başkanı Abdullah Karakuş ile Federasyonun yönetim...

Türkiye Lokantacılar, Kebapçılar, Pastacılar Ve Tatlıcılar Federasyonu Başkanı Kemal Kadakal, Eskişehir Esnaf Odaları Birliği Başkanı Ekrem Birsen, Eskişehir Lokantacılar Odası Başkanı Abdullah Karakuş ile Federasyonun yönetim kurulu üyeleri Tepebaşı Belediye Başkanı Dr. M. Tacettin Sarıoğlu'nu ziyaret ettiler. Tepebaşı Belediye Başkanı Dr. M. Tacettin Sarıoğlu'nun daima esnafın yanında olduğunu bildiklerini söyleyen Federasyon Başkanı Kemal Kadakal, Sarıoğlu'na Altın İşletmeler uygulamasından dolayı teşekkür plaketi verdi.
Federasyon Başkanı Kadakal, "Türk mutfağı asırlardan beri bir kültürü temsil etmektedir. Türk mutfağı sadece yeme içme olarak değil, bir hayat tarzı olarak da değerlendirilmiştir. Bu hayat tarzı Orta Asya'dan Selçuklulara, Osmanlı'dan günümüz Türkiye'sine hep aynı olmuştur. Ancak son dönemde Türk Mutfağı unutulmaya yüz tutmuş, batının fast-foodları arasında boğulmuştur" şeklinde konuştu. İnsanımızın damak zevkine, midesine ve direk sağlığına hitap eden, Osmanlı – Türk Mutfak kültürünün lezzetli örneklerini, yerli ve yabancı insanlara gece gündüz, 24 saat, sunarak ülke turizmine katkı sağladıklarını, dolayısıyla sorumluluk isteyen bir mesleği icra ettiklerini söyleyen Kemal Kadakal, bu çabaların takdir edilmesinin memnuniyet verici olduğunu söyledi.
Başkan Sarıoğlu ise "Altın İşletme ödülünün Eskişehir'de insan sağlığına, tüketici haklarına saygı gösteren nitelikli ve temiz işletmelere verilen bir prestij ödül olduğunu belirtti.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.