Savtekin Caddesi otoparktan farksız
Odunpazarı Belediyesi tarafından düzenlemesi yapılan ve vatandaşların hizmetine sunulan Savtekin Caddesi adeta otoparka döndü. Yasak park levhalarının, hatta belirli saat dilimleri içerisinde araç girişinin bile yasak olduğu cadde tam bir otopark görüntüsünde. Yasaklara uymadan caddeye giriş yapan ve araçlarını bu cadde üzerine park eden araç sahipleri caddenin otopark gibi görünmesine neden oluyor. Yayalar için ayrılan bu caddede ortaya çıkan görüntüleri gören bazı Eskişehirliler ise; "Bu manzarayı gören yok mu?" diye şikayette bulunuyorlar. Vatandaşlar trafik ekiplerinin bu tür sorunlar karşısında daha duyarlı olmalarını bekliyorlar.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.