Seyitgazi Belediyesi’nin Logosu değiştirildi.

Seyitgazi Belediyesi'nin Logosu değiştirildi.

Eskişehir’in en köklü tarihine sahip ilçe belediyelerinden birisi olan Seyitgazi Belediyesi logosunu değiştirdi. Seyitgazi Belediye Meclis üyelerinin oybirliği ile değiştirilmesine karar verilen logonun yeni hali büyük beğeni...

Eskişehir'in en köklü tarihine sahip ilçe belediyelerinden birisi olan Seyitgazi Belediyesi logosunu değiştirdi.
Seyitgazi Belediye Meclis üyelerinin oybirliği ile değiştirilmesine karar verilen logonun yeni hali büyük beğeni aldı.
Yeni logo ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Seyitgazi Belediye Başkanı Hasan Kalın, " Yeraltı ve yerüstü zenginlikleri, sosyal ve kültürel değerleri ile Eskişehir'in parlayan yıldızı olan Seyitgazi'yi markalaştırmak için çalışmalarımızı tüm hızıyla sürdürüyoruz. Bildiğiniz üzere 30 Mart 2014 Yerel Seçimlerinde halkımızın teveccühü ile belediye başkanlığı görevine layık görüldük. Göreve gelir gelmez farkına vardığımız ve hemen üzerinde çalışmaya başladığımız konu da belediyemizin kurumsal bir kimliğe sahip olmaması idi.
Gerek ticari işletmeler, ürünler, markalar, gerekse kamu kurum ve kuruluşların, bir alameti farikası, bir nişanesi, ait olduğu kurum veya kuruluşu diğerlerinden ayıran ve ayrıştıran, kurum veya kuruluşu doğru bir şekilde ifade eden, doğru bir şekilde temsil eden bir kurumsal kimliğin var olması gerekmektedir. Kurumsal kimlik bir kurumun gücünü gösteren tüm görsel / yazılı / sesli ürünler bütünüdür. Yani kısaca kurumun görünen yüzüdür.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.