Şirintepe'de Saim Günal şovu
Tepebaşı Belediyesi'nin Ramazan programları Şirintepe Mahallesi'nde verilen iftar yemeği ve Ramazan eğlencesiyle devam etti. Tepebaşı Belediyesi tarafından bu yıl düzenlenen Ramazan programları halkın yoğun katılımı ile gerçekleşiyor. Şirintepe Mahallesi'nde kurulan iftar sofrası yine yoğun ilgi görürken iftarın ardın düzenlenen Karagöz-Hacivat, Aşuk ile Maşuk ve meddah gösterisi de geceye renk kattı. Animasyon gösterilerinin ardından sahne alan Saim Günal ise her zaman olduğu gibi en güzel şarkılarıyla Şirintepelileri coşturdu. Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç da iftar yemeğine katılarak tek tek bütün masaları dolaşıp vatandaşlara "hoşgeldiniz" dedi. Burada bir konuşma yapan Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Ramazan ayının bütün güzelliklerini Tepebaşı halkıyla yaşamaktan büyük mutluluk duyduklarını kaydederek vatandaşların ilgisine teşekkür etti.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.