SÖĞÜTÖNÜ'NDE 5 BİN KİŞİLİK İFTAR
Tepebaşı Belediyesi düzenlediği sokak iftarlarıyla binlerce vatandaşı bir araya getirerek Ramazan bereketini paylaşıma dönüştürüyor. Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç TOKİ Aşağı Söğütönü Mahallesi'nde yaklaşık beş bin kişiyle iftar yaptı. TOKİ Aşağı Söğütönü sakinleri, çevre yerleşim merkezlerinden gelen vatandaşlar, Şehit ve Gazi Aileleri, Engelli Dernekleri ve Hobi Bahçeleri sakinleri Ramazan'nın tüm güzelliklerini birlikte yaşadılar. Düzenlenen iftar yemeğine ayrıca CHP Parti Meclis Üyesi Prof. Dr. Gaye Usluer de katıldı.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.