Su patladı ortalık bu hale geldi
Su şebekesinden meydana gelen patlak sokağı göle çevirdi. İstiklal Mahallesi Sökmen Sokakta önceki gün meydana gelen su patlağı yüzünden vatandaşlar mağdur oldu.
Sabah saatlerinde meydana gelen su patlağını ESKİ'ye bildirdiklerini belirten Sökmen sokak sakinleri yaptığımız ihbardan sonra yetkililer gelip patlağın olduğu yeri kazdılar. Patlağın olduğu şebeke yapıldıktan sonra, kazdıkları yeri kapatmayarak sokaktan ayrıldılar.
Sokağımız su ve çamur içerisinde kaldı" diye dert yandılar. Su şebekesinde meydana gelen patlak Sökmen sokakta oturanların haklı tepkilerine yol açtı.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.