Tekgöz kooperatifçilerle buluştu

Tekgöz kooperatifçilerle buluştu
ETO Başkan Adayı Erdoğan Tekgöz, Eskişehir’deki yapı kooperatiflerinin başkan ve temsilcileriyle bir araya geldi,  kooperatiflerle ilgili yasa değişikliğine katkıda bulunacaklarını bildirdi. Kooperatif yasasında yapılacak değişikliklere...


ETO Başkan Adayı Erdoğan Tekgöz, Eskişehir’deki yapı kooperatiflerinin başkan ve temsilcileriyle bir araya geldi,  kooperatiflerle ilgili yasa değişikliğine katkıda bulunacaklarını bildirdi.

Kooperatif yasasında yapılacak değişikliklere ilişkin Eskişehir’de önemli bir toplantı gerçekleşti. Yasa değişikliğine kentteki kooperatiflerin de görüş ve önerileriyle katkıda bulunmasını amaçlayan toplantı, Eskişehir Ticaret Odası Başkan Adayı Erdoğan Tekgöz’ün seçim irtibat bürosunda yapıldı. Kooperatif başkan ve temsilcilerinin katıldığı toplantıda bir konuşma yapan ETO Başkan Adayı Tekgöz, yeni yasayla ilgili kendilerinden de talep, sıkıntı ve çözüm önerilerine ilişkin rapor istendiğini açıkladı. Kendisinin aynı zamanda Estim Toptancılar Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı olduğunu hatırlatan Tekgöz, şöyle devam etti:
“RAPORU ELDEN YETKİLİLERE VERECEĞİZ”
“Kooperatifçilik, Türkiye'de maalesef çok farklı algılanıyor. Oysaki dünyada kooperatifçilik çok prestijli, çok farklı, ülkeyi yöneten, ekonomiye yön veren çok büyük kuruluşlardır. Bizerde de kooperatifçiliğin geliştirilmesi gerekmektedir. Herkesin çok farklı görüş veya sıkıntıları bulunuyor. Benim de siz yapı kooperatif temsilcilerinden ricam sıkıntılarınızı, beklentilerinizi ve taleplerinizi yazıya dökerek bizlere ulaştırmanız. Kooperatiflerimizden gelen bu talepleri bir rapora dönüştürecek ve yetkililere elden teslim edeceğiz. Bu bakımdan görüş ve fikirleriniz çok önemli” dedi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.