Tekgöz’e güçlü destek

Tekgöz'e güçlü destek

Estim Toptancılar Sitesi Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı olarak yıllardır kendilerine hizmet veren Erdoğan Tekgöz’ün ETO’ya aday olmasıyla birlikte Estim’de de kulisler hızlandı. Bölgedeki esnaf ve işadamları, Tekgöz’e...

Estim Toptancılar Sitesi Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı olarak yıllardır kendilerine hizmet veren Erdoğan Tekgöz’ün ETO’ya aday olmasıyla birlikte Estim’de de kulisler hızlandı. Bölgedeki esnaf ve işadamları, Tekgöz’e destek için büyük bir gayret içinde. Başkan Adayı Tekgöz de yoğun seçim kampanya sürecinde bulduğu her fırsatı Estim’deki komşularını ziyaret ederek geçiriyor. Bu ziyaretlerden biri de kısa süre önce gerçekleşti. Firmaları gezerek işletme sahipleri ve çalışanlarla sohbet eden Erdoğan Tekgöz, çoğunluğu arkadaşı olan işadamlarıyla ETO’yu konuştu.
çOĞUNLUK DEĞİŞİM İSTİYOR
Estim’de faaliyet gösteren ETO üyeleri, Ticaret Odası’nın, ticaretin içinden gelen, esnafın ve işadamının sorunlarını ve çözüm yollarını bilen bir başkan tarafından yönetilmesi gerektiğine işaret ederek, “Bu özellikleri taşıyan tek aday da Erdoğan Tekgöz’dür” dedi. Estim’li komşularından aldığı destekle kalesini sağlamlaştıran ETO Başkan Adayı Tekgöz de, “Allah bizleri mahcup etmesin” dedi. Eskişehir Ticaret Odası üyelerinin büyük çoğunluğunun değişim istediğini vurgulayan Tekgöz, “O değişimi gerçekleştirecek ekip de işte burada” diye konuştu.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.