TERÖRE BÜYÜK ÖFKE
Türk İş ve Şehit Aileleri Derneği tarafından düzenlenen 'teröre lanet Mitingi'nde Türk bayrakları dalgalandı.
Vardar İş Merkezi önünde bir araya gelen yüzlerce kişi teröre olan tepkilerini dile getirdiler.
Ardı ardına yaşanan terör olayları sonrasında yaşanan can kayıplarına tepki gösteren organizasyoncu kuruluşlar ile Kamu sen'e bağlı sendikalar ve bazı siyasi partiler yaşananları protesto etti. Ellerindeki Türk bayrakları ile alanı kırmızı renge bürüyen kalabalık attıkları sloganlar ile de teröre lanet yağdırdı.
Yapılan eylemde açıklamada bulunan Şehit Aileleri Derneği Başkanı Ahmet Özaydın, terörün asla amacına ulaşamayacağını söyledi. Özaydın "Hiçbir terör örgütü amacına ulaşamadığı gibi ülkemiz üzerine oynanan çirkin oyunlarda emellerine ulaşamayacak ve akıttıkları kanda kendileri boğulacaktır" diye konuştu.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.