THK'dan model uçak yarışması
Türk Hava Kurumu Eskişehir Şubesi "Model Uçak yarışması" düzenliyor. Şube Başkanı Nevzat Çelik yaptığı açıklamada, ilkini geçen yıl 3 Haziran'da düzenledikleri Model Uçak Yarışmasının büyük ilgi gördüğünü ve o yarışmanın bir Türkiye birinciliği çıkardığını anlattı. THK olarak bütün amaçlarının havacılığı genç nesillere sevdirmek olduğunu belirten Yalçın, ikinci model uçak yarışmasının 26-27 Mayıs 2007 tarihlerinde İnönü'de yapılacağını kaydetti. Tüm Eskişehirlilerin yarışmaya davetli olduğunu da aktaran Yalçın, yarışmaya Türkiye çapından 10 şubenin katılacağını da sözlerine ekledi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.