TÜKODER’den internet uyarısı

TÜKODER'den internet uyarısı

Tüketiciyi Koruma Derneği (TÜKODER) Eskişehir Şubesi Başkanı Sülahi Özalp, yaptığı yazılı açıklamada, uzun bir zamandır internet üzerinden gönderilen e-postalarda, 10 yıllık sabit telefon abone ücretlerinin abonelere geri...

Tüketiciyi Koruma Derneği (TÜKODER) Eskişehir Şubesi Başkanı Sülahi Özalp, yaptığı yazılı açıklamada, uzun bir zamandır internet üzerinden gönderilen e-postalarda, 10 yıllık sabit telefon abone ücretlerinin abonelere geri ödenmeye başladığını belirten ifadelerin yer aldığını ancak bunların asılsız olduğunu belirtti.
Tüketiciyi Koruma Derneği (TÜKODER) Eskişehir Şubesi Başkanı Sülahi Özalp, Türk Telekom abonelerinden alınan telefon sabit ücretlerinin ödendiğine dair vatandaşların e-posta adreslerine kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce e-postalarına gönderildiğini, söz konusu olayın gerçek dışı olduğunu bildirdi.
Özalp, yaptığı yazılı açıklamada, uzun bir zamandır internet üzerinden gönderilen e-postalarda, 10 yıllık sabit telefon abone ücretlerinin abonelere geri ödenmeye başladığını belirten ifadelerin yer aldığını belirterek, şöyle devam etti:
''Vatandaş bu e-postalara inanmasın, iade gibi bir durum şuan için kesinlikle söz konusu değildir. E-postada TÜKODER'e müracaat edilmesi gerektiği dile getiriliyor. Bugüne kadar çok sayıda telefonla müracaat aldık, her vatandaşımıza konuyla ilgili bilgi verdik. Fakat e-postalar, kimliği belirsiz kişi ya da kişiler tarafından gönderilmeye devam ediyor. Ayrıca, işlem yapılmadığı takdirde sabit ücret ödemeye devam edileceği vurgulanmaktadır. Vatandaşlarımızdan isteğimiz, bu e-postalara inanmamalarıdır. Sabit ücretlerin iadesi söz konusu olduğunda, basın aracılığıyla konuyu kamuoyuna duyuracağız.''

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.