Türk Cumhuriyetlerinden Başkan Sakallı'ya konuk var
Odunpazarı Belediye Başkanı Burhan Sakallı,19.Geleneksel Ertuğrul Gazi Şurası ve Yörük Etkinliklerine katılmak üzere Eskişehir'e gelen Türk Cumhuriyetleri temsilcilerini ağırladı. Odunpazarı Belediye Başkanı Burhan Sakallı, aralarında Karaçay-Çerkez Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Danışmanı Botaş Süleyman, Kırgızistan Cumhuriyeti Narın Vilayeti At-Başı ilçesi kaymakamı, çeşitli akademisyen ve sanatçıların bulunduğu temsilcileri, meclis salonunda "2013 Türk Dünyası Kültür Başkenti Eskişehir'e" hoş geldiniz" diyerek selamladı. Başkanı Burhan Sakallı, "Biz Türk Cumhuriyetlerinde yaşayan kardeşlerimizin kaderini kendi kaderimizden ayrı tutmuyoruz. Ailenize ve ülkenize bizden selam götürün. Umut ediyorum ki bundan sonrada her alanda işbirliğimiz, kardeşliğimiz artarak devam edecektir." dedi.Ziyarette Kırgızistan'dan gelen heyet tarafından Odunpazarı Belediye Başkanı Burhan Sakallı'ya kalpak ve cepken hediye edildi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.