"Ülkemiz, bizden daha önemlidir"

“Ülkemiz, bizden daha önemlidir”
Toprak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Halis Toprak, 22 Temmuz’da yapılacak erken genel seçimleriyle ilgili olarak, "22 Temmuz’da Allah’ın takdiri neyse, ülkemize hangisi hayırlıysa o olsun. Bizim dediğimizi yapmasın, memleket...

Toprak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Halis Toprak, 22 Temmuz'da yapılacak erken genel seçimleriyle ilgili olarak, "22 Temmuz'da Allah'ın takdiri neyse, ülkemize hangisi hayırlıysa o olsun. Bizim dediğimizi yapmasın, memleket bizden daha önemli" dedi.
Eskişehir Taşıyıcılar Kooperatifi'ni ziyaret eden Halis Toprak, kamyoncu esnafı ve kooperatif başkanı İzzet Köksal ile bir süre sohbet etti. Çıkışta gazetecilerin sorularını yanıtlayan Toprak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Halis Toprak, "Bunlar olmazsa, mal fabrikada kalır. Orada o kadar yetim, şehit ailesi var, ekmeğini çıkarıyorlar. Malı götürecekler, para gelecek. Bunlar bizim dostumuz, kardeşimiz. Et tırnak gibiyiz. Onun için buraya gelmesek, nereye gideceğiz? Allah, bunları var etsin. Arkadaşlar
ülkelerini çok seviyorlar. Ülkeye, bölgeye büyük hizmet ediyorlar" diye konuştu.
Toprak, fabrikalarında 5 bin kamyon çalıştığını açıklayarak, "5 bin kamyonu 4 kişiden saysan 20 bin çalışan var. Her aile 5 kişi olsa, 100 bin eder. Bugün 2 kişi iş bulamıyor. Onun için bunlara ne kadar teşekkür etsek azdır" ifadesini kullandı.
22 Temmuz'da yapılacak erken genel seçimleriyle ilgili görüşü sorulan Halis Toprak, şunları söyledi:
"22 Temmuz'da Allah'ın takdiri neyse, ülkemize hangisi hayırlıysa, o olsun. Bizim dediğimizi yapmasın, memleket bizden daha önemli. Dua edin ülke için hayırlı olanı olsun. Döviz düşüyor. Dünya tarihinde dövizin bin 800'den, 5 sene sonra bin 300'e düşmesi mümkün mü? Oldu da. Faiz, enflasyon da düşüyor. Gelişme desen, Bozüyük'ten geldik çift yol."

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.