Uluönder'de korkutan yangın
Eskişehir'de bir evin kömürlüğünde çıkan yangın korkuttu. Uluönder Mahallesi Kazım Karabekir Caddesi üzerindeki bir evin arka bahçesindeki kömürlükte oyun oynayan ev sahibinin çocukları yangın çıkarttı. Çıkan yangın mahallede oturan vatandaşlar arasında korkuya sebep olurken, olay yerine sevk edilen itfaiye ekipleri yangına müdahale etti. Yangın kısa sürede kontrol altına alınıp söndürüldü. Kömürlükte yaşayan yavru kedi yanarak ölmek üzereyken kurtarıldı.
Yangında can kaybı ve yaralanma olmazken, küçük çaplı maddi hasar olduğu bildirildi. Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.