Üstgeçit yaz boz tahtası
Yayınlanma:
Kendini bilmez kişi veya kişiler elektrik trafolarından sonra şimdi de üst geçitlere dadandı. Ellerine geçirdikleri sprey boyalarla Çifteler caddesi üzerine Odunpazarı Belediyesi tarafından yaptırılan üst geçiti perişan hale...
Kendini bilmez kişi veya kişiler elektrik trafolarından sonra şimdi de üst geçitlere dadandı. Ellerine geçirdikleri sprey boyalarla Çifteler caddesi üzerine Odunpazarı Belediyesi tarafından yaptırılan üst geçiti perişan hale sokan kimliği belirsiz kişi veya kişiler vatandaşlarında haklı tepkilerine neden oldu. Üst geçitin akşam karanlığında uyuşturucu ve alkol bağımlılığının mekanı haline geldiğini belirten mahalle sakinleri "Yapılan hizmetlere zarar veren bu şahısların yakalanarak cezalandırılmalarını istiyoruz" dedi.
Güncel
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.