Vali personeli ile bayramlaştı
Yayınlanma:
Vali Dr. Kadir Koçdemir Ramazan Bayramı münasebetiyle valilik personeli ile bayramlaştı. Valilik binasında yapılan bayramlaşma törenine vali yardımcıları ve yöneticiler de katıldı.Çalışanlara "Yunus Emre Divanı" kitabının...
Vali Dr. Kadir Koçdemir Ramazan Bayramı münasebetiyle valilik personeli ile bayramlaştı. Valilik binasında yapılan bayramlaşma törenine vali yardımcıları ve yöneticiler de katıldı.
Çalışanlara "Yunus Emre Divanı" kitabının da hediye edildiği bayramlaşmada Vali Dr. Koçdemir, bayramın sağlık, mutluluk, sevgi ve saygı içinde geçmesini temenni ederek, "Bütün halkımıza ve çalışanlarımıza birlik, beraberlik ve barış dolu bir bayram diliyorum" dedi.
Güncel
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.