Veda yemeği
Muğla İl Milli Eğitim Müdürlüğü'ne Milli Eğitim Müdür Yardımcısı olarak atanan Eğitim-Bir-Sen Yönetim Kurulu Üyesi Önder Uçak'a Şube Başkanı İsmail Altınkaynak ,Yönetim Kurulu Üyeleri eşleri ve çocuklarıyla birlikte veda yemeği verildi.
İftar yemeğinden sonra bir konuşma yapan Önder Uçak, her Eskişehirli gibi kendisinin de Eskişehir'i çok sevdiğini ve dostlarından ve memleketinden ayrılmanın kendisi için zor olduğunu belirtirken, "Şunu bilmenizi istiyorum ki, artık benim tatil adresim Eskişehir sizlerinde Muğla'da bir eviniz var" dedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.