Veliler gösteri yapacak
Barbaros ilk öğretim Okulu öğrenci velileri , okulların sadece öğrencileer için değil veliler için de birer eğitim kurumu olduğunu ispatladılar. Öğrenci velilerinin katılımları ile oluşturulan Halkoyunları ekibi 13 Mayıs Anneler günü için hazırladıkları gösteriye yoğun bir şekilde hazırlanıyorlar. Okulun düzenlediği itanışma çayında ilk kez hazırladıkları yöresel oyunları sergileyen veliler, şimdi de CarfourSA'da gösteri yapacaklar. okulumuzun düzenlediği tanışma çayında Okul Aile Birliği Başkanı Hafize Erdoğan gerçekleştirilen çalışma ile ilgili olarak şöyle dedi:"Grup Özgürlük adını verdiğimiz grubumuz Türkiyede belkide ilk defa yapılan bu çalışmaları ile örnek teşkil etmektedir."
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.