Vergi dairesi başkanından A.Ü rektörüne ziyaret

Vergi dairesi başkanından  A.Ü rektörüne ziyaret
Eskişehir Vergi Dairesi Başkanı Fethi AYGÜN 21. Vergi Haftası etkinlikleri dolayısıyla bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. Aygün ilk ziyaretini Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Davut AYDIN’ a yaptı Eskişehir Vergi Dairesi...

Eskişehir Vergi Dairesi Başkanı Fethi AYGÜN 21. Vergi Haftası etkinlikleri dolayısıyla bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. Aygün ilk ziyaretini Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Davut AYDIN' a yaptı
Eskişehir Vergi Dairesi Başkanı Fethi AYGÜN ziyaret sırasında "vergi haftasının kutlanma amacının kamuoyunda vergi bilincinin oluşmasını sağlamak, eşit, adil, dengeli, hakça tabana yayılarak milli ekonomiye kaynakların en seri ve kısa zamanında aktarılmasını hedeflemektedir. Vergi Dairesi Başkanlığımız olarak; mükelleflerimizin bilinçlendirilmesi ve gönüllü uyum kapsamında vergi gelirlerinin; kolay ve sorunsuz bir şekilde ödenmesi konularında aydınlatmak bu haftamızın başlıca hedefleri arasında yer aldığını" dedi.
ESNAF ve SANATKARLAR
ODASI ZİYARETİ
Aygün daha sonra ESNAF ve SANATKARLAR ODASI'nı ziyaret etti. Verdgi Dairesi Başkanı Aygün burada yaptığı konuşmada da " Bilindiği gibi vergi ödeme çok kutsal bir vatandaşlık görevidir. Vergi haftasının kutlanma amacı, kamuoyunda vergi bilincinin oluşmasını sağlamak, eşit, adil, dengeli, hakça tabana yayılarak milli ekonomiye kaynakların en seri ve kısa zamanında aktarılmasını hedeflemektedir. Vergi Dairesi Başkanlığımız olarak; mükelleflerimizin bilinçlendirilmesi ve gönüllü uyum kapsamında vergi gelirlerinin; kolay ve sorunsuz bir şekilde ödenmesi konularında aydınlatmak bu haftamızın başlıca hedefleri arasında yer almaktadır. " dedi.
TİCARET ODASI ZİYARETİ
Eskişehir Vergi Dairesi Başkanı Aygün dana sonra Ticaret Odasına geldi. Aygün burada da şöyle konuştu:
"Hafta boyunca sivil toplum örgütlerini ziyaret oda ve birliklerimizle ortak düzenlediğimiz panel, öğrencilerimize yönelik okullarda konferans ve kendi çalışan personelimizin moral ve motivasyonunu artıracak etkinliklerimiz ve mükelleflerimize yönelik ziyaretlerimizle "Vergi Haftası" kutlamaları devam edecektir.
Siz değerli Ticaret Odamızın Başkan ve Üyelerinin de bizlere vermiş olduğu destek ve katkılarınızdan dolayı teşekkür ediyor 2010 yılının bol kazançlı bir yıl olmasını gönülden diliyorum."
Düzgün çalışan mükellefi tebrik etti
Vergi haftası nedeniyle gerçekleştirilen etkinliklerde, Vergi İdaresi Başkanı Fethi Aygün ile Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Ekrem Birsen, uzun yıllar esnaflık yapan ve vergi mükellefiyet görevlerini zamanında eksiksiz olarak yerine getiren Nevzat Güneş'i ziyaret ederek, tebrik ettiler.
Ekrem Birsen, tüm esnaf ve sanatkarlarımıza örnek gösterdiği Nevzat Güneş'e günün önem ve anlamını belirten bir plaket verdi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.