Yeni sisteme kafalar yatmadı
Yeni eğitim ve öğretim yılı sancılı başlıyor. 2012-2013 Eğitim ve Öğretim yılının başlamasına sayılı günler kala çocuklarının okul ihtiyaçlarını karşılamak için hazırlıklara başlayan velilerin kafasını da bu yıl uygulanacak 4+4+4 eğitim sistemi karıştırdı. Yeni uygulanacak olan eğitim sistemi hakkında detaylı bilgiye sahip olmadıklarını ifade eden öğrenci velileri, "Henüz çocuklarımızın hangi okula, hangi sınıfa gideceklerini dahi bilmiyoruz. Sistem daha başlamadan kafaları karıştırdı.Çocuklarımız da yeni sistemden habersiz. Velilere bu konuda daha ayrıntılı bilgi verilmesini istiyoruz" diye konuştular.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.