ZAM EYLEMİ!
Elektrik ve doğalgaz zamları Adalar'da düzenlenen fatura yakma eylemi ile protesto edildi
Elektrik ve doğalgaza yapılan son zamlar vatandaşlar tarafından çeşitli yollarla protesto ediliyor. Peş peşe yapılan zamlara tepki göstere halk evleride önceki akşam Porsuk Bulvarı Adalar mevkiinde biraraya geldi. Doğalgaz başta olmak üzere elelektriğe gelen zamları protesto için sloganlar atarak Adalar'a yürüyen Halk evi üyeleri yanlarında getirdikleri faturaları da yakarak, tepkilerini dile getirdiler. Zamların savaş bahanesi ile unutturulmaya çalışıldığını belirten Halkevi yöneticisi İlhan Karakaş, "zamların sorumlusu olan AKP İktidarını istifaya davet ediyoruz" şeklinde konuştu.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.