9. SIRAYA ÇIKTIK
Eskişehirspor üst üste aldığı galibiyetlerle tırmanışa geçerek lig 9. luğuna yerleşti.Ligin ilk iki haftasında aldığı yenilgilerle tam bir hüsran yaşatan Eskişehirspor kötü günlerinde yakaladığı Mersin İ.Y ve Gençlerbirliği engellerini farklı galibiyetlerle geçerek hem moral kazandı hem de ligde üst sıralara doğru tırmanışa geçti. Toplam puanını 6'a çıkartan kırmızı siyahlılar 9. sıraya yerleşirken liderle arasındaki puan farkını da 4'e indirdi.
Gözünü üst sıralara çeviren ve Kayseri ile İstanbul BŞ maçlarından da tulum çıkartmaya kararlı olan Eskişehirspor ligin üst sıralarına demir atarak ilk dördü kovalamak istiyor.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.